Pozvánka na Cestu za pokladem

Pozvánka na dětský karneval

Výstraha ČHMÚ

Hlášení obecního rozhlasu ze dne 27.10.2016

Obecní úřad Zalužany oznamuje občanům, že kontejner na bioodpad bude od pondělí 31.10.2016 do čtvrtka 03.11.2016 umístěn v oploceném areálu u obecního úřadu.
Přístupný bude od pondělí do čtvrtka od 8.00 do 15.00 hodin a bude sledován fotopastí.
Na náves z důvodu opakovaného porušování ukládání nevhodného odpadu nebude již umisťován.

Hlášení obecního rozhlasu ze dne 7.10.2016

Již podruhé byly na návsi do kontejneru na bioodpad uloženy polyestery a plasty. Z rozhodnutí zastupitelstva při opakovaném porušení ukládání nevhodného odpadu nebude již kontejner na náves přistavován a náhradní stanoviště bude v oploceném areálu obecního úřadu pouze v určené hodiny a za přítomnosti zaměstnanců obce.

Důrazně žádáme obyvatele osady Sázka, aby s okamžitou platností ukončili ukládání odpadu na černou skládku umístěnou za kontejnery na tříděný odpad. V případě přistižení bude uložena pokuta od 10000 do 50000 Kč.