Oznámení obce.

Oznámení - prodej známek na popelnice

Vývozní kalendář fy Rumpold na rok 2020

Samoodečet vodné /stočné červenec 2019

Obecní úřad Zalužany, žádá občany o samoodečtení vodoměru a následnou platbu vodného a stočného na OÚ do 10.7. - cena za vodné 34,-kč a stočné 26 ,- kč/m3. Předem děkujeme za spolupráci.

Očkování psů

Oznámení - prodej známek na popelnice

Oznámení - samovýroba dřeva

Obec Zalužany oznamuje občanům, že dále trvá možnost provedení samovýroby dřeva v obecním lese, jelikož kůrovcová kalamita trvá.

V případě zájmu kontaktujte obecní úřad v Zalužanech č. tel. 318695282, mob. starosta 775656510

Omezení dodávky pitné vody

Upozorňujeme občany na omezení dodávek pitné vody, z důvodu neustálého velkého odběru v části obce - náves, průhon. Dochází k vyčerpání vrtů a studen, takže zásobování vodou bude v těchto částech obce realizováno přerušovaně. Na zjištění odběru se pracuje a tímto se všem dotčeným občanům omlouváme za vzniklé potíže. Pokut by někdo zaznamenal např. u sousedů větší výskyt vody na zahradě ve sklepě apod. prosím informujte zástupce obce - za součinnost předem děkujeme. T.P.

Pozvánka na Cestu za pokladem

Informace pro občany